logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Základný lyžiarsky a snowboardingový výcvik

V dňoch 23. – 27.1.2023 sa žiaci 8. a 9. ročníkov zúčastnili základného lyžiarskeho a snowboardinového výcviku v lyžiarskom stredisku Vyšné Ružbachy. Kurzu sa zúčastnilo 33 žiakov pod vedením Mgr. A.Katanikovej, Mgr. K. Semánkovej a Mgr. P. Mikloša. Do výcviku sa zapojil aj inštruktor z miestnej lyžiarskej školy. V pohotovosti bola aj zdravotníčka Mgr. M. Kucharíková.

Výcvik môžeme hodnotiť pozitívne, pretože každý žiak úspešne absolvoval jazdu na vleku, zjazdenie kopca a záverečné preteky v slalome.

Ďakujeme za výborne upravený svah, výbornú stravu, skvelú večernú zábavu, pobyt v termálnom kúpalisku a príjemné ubytovanie v Doškoľovacom stredisku vo Vyšných Ružbachoch. Veríme, že všetci žiaci, ktorí absolvovali kurz budú môcť uplatniť svoje získané zručnosti aj v budúcnosti a že budú mať na tento spoločný týždeň príjemné spomienky.

Výsledky pretekov:

Kategória A

  1. miesto – Oliver Harbaľ
  2. miesto – Patrik Jutka
  3. miesto – Branislav Ľuník

Kategória B

  1. miesto – Filip Lazúr
  2. miesto – Patrik Koscelník
  3. miesto – Sanuel Šikyňa

Snowboardisti

  1. miesto – Jozef Lazur
  2. miesto – Jakub Kazimír
  3. miesto – Adrián Hnat

Mgr. A. Kataniková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok