logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Vianočné tvorivé dielne

Uplynulý týždeň sa na našej škole niesol v duchu kreativity, tvorby zaujímavých výrobkov a šikovných rúk. Naši žiaci mali možnosť zapojiť sa do Vianočných tvorivých dielní, ktorými sme im dali možnosť spoznať šikovných ľudí ochotne predvádzajúcich svoje umenie. Zavítali k nám hostia, ktorí nás naučili vytvoriť krásne vianočné aranžmány a adventné vence. V ďalších dňoch sa žiaci pokúšali pochopiť techniku maľovania obrazov voskom. Zaujímavou bola tvorivá dielňa, v ktorej žiakom pod rukami vznikali nové výrobky pomocou servítkovej techniky. K Vianociam neodmysliteľne patria medovníky, a tak sa žiaci snažili uchopiť techniku šikovných medovníkarok. Naše vianočné tvorivé dielne sme zavŕšili výrobou šperkov. V tejto dielni vznikli naozaj vkusné náušnice. Cieľom  týchto tvorivých dní bolo dať žiakom možnosť vyskúšať si techniky pri tvorbe rôznych produktov. Všetky ich výrobky budú súčasťou Vianočnej burzy, ktorá sa na našej škole uskutoční 20. 12. 2018. Tešíme sa zo šikovnosti, kreativity a nadšenia detí našej školy.   Mgr. Andrea Šoltésová.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok