logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Týždeň zdravej výživy

V dňoch 10.-17.októbra prebiehal v našej škole Týždeň zdravej výživy. Počas neho sa naši žiaci 1.stupňa snažili nielen konzumovať viac ovocia, zeleniny, mliečnych a celozrnných výrobkov, ale aj viac o zdravej výžive rozprávať, a poukazovať na jej dôležitosť.
V školskej kuchynke si vlastnoručne počas celého týždňa pripravovali zdravé pochúťky, šaláty, nátierky či chutné smoothies. Prostredníctvom rôznych projektov o zdravej výžive sa snažili navnadiť aj ostatných žiakov. Veríme, že sa im zdravé stravovanie a zdravý životný štýl stane každodennou súčasťou života.
                                                                                                                                                            Mgr. M. Harčarufková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok