logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Svetový deň duševného zdravia

Každoročne 10.októbra oslavujeme Svetový deň duševného zdravia. Aktuálna globálna situácia, pandémia ochorenia COVID-19 ovplyvňuje duševné zdravie miliónov ľudí na celom svete. Žiaľ neobchádza ani nás a naše rodiny. Aby sme motivovali žiakov k zdravému životnému štýlu a zvyšovali tak ich imunitu a návyk pravidelného športovania, každoročne organizujeme rôzne pohybové aktivity a súťaže. Tento rok žiaci súťažili v skoku do diaľky z miesta. Víťazstvom pre nich bola nie len medaila, diplom, či dosiahnuté centimetre, ale hlavne pocit šťastia, vzájomného uznania a duševnej pohody. A tu sú víťazi jednotlivých tried: Sebastián Varga, Sebastián Ondis, Tadeáš Kundrát, Patrik Marinčin, Boris Šarišský, Oliver Harbaľ, Samuel Šikyňa, Roman Šinaľ, Adrián Hnát, Stanislav Franek.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok