logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Slávnostný zápis do prvého ročníka

Dňa 3.4.2017 sa v našej škole uskutočnil slávnostný zápis žiakov do 1. ročníka pre školský rok 2017/18. Po milom   privítaní pani riaditeľky Mgr.Kašprikovej sa rodičom a predovšetkým budúcim školákom predstavili  žiaci prvého stupňa. Úvodnú pieseň vystriedal moderný tanec a básničky mladších žiačok. Avšak ani budúci prváci sa nenechali zahanbiť. Prekvapili nás krásnymi veršíkmi a výrazným prednesom, za čo boli odmenení darčekom. Svoje vedomosti a zručnosti preukázali aj pri jednotlivých stanovištiach, kde ich už čakali tretiaci a štvrtáci s rôznymi úlohami. Predškoláci hravo všetko zvládli a my veríme, že hravo zvládnu aj povinnosti v škole. Tešíme sa na nich v septembri.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok