logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Slávnostné ukončenie školského roka 2020/2021

      Slávnostné ukončenie školského roka 2020/2021  sa uskutočnilo 30.6.2021   v areáli základnej školy. 
Riaditeľka školy Mgr. Z. Jurčišinová zhodnotila školský rok, ktorý bol pomerne náročný, pretože sme museli čeliť pandémii, kvôli ktorej sme vyučovanie preniesli do domácností  na dlhší čas. Napriek sťaženým podmienkam sme tento rok úspešne zvládli. Pani riaditeľka vyzdvihla žiakov, ktorí úspešne reprezentovali našu školu, žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky  a  poďakovala všetkým žiakom a učiteľom za vykonanú prácu. Ocenenia najlepším žiakom školy odovzdal predseda ZRŠ, Ing. V. Iľko. V krátkom príhovore sa všetkým poďakoval aj starosta obce Ing. J. Semanek. Slávnostné ukončenie zavŕšila rozlúčka našich deviatakov. Pre našich absolventov  bol tento rok posledným na tejto škole. Poďakovali sa všetkým pedagógom za vedomosti, prístup a  trpezlivosť, ktorú s nimi za tie roky mali. Po rozlúčke sa žiaci rozišli do tried, kde ich čakala celoročná výplata – vysvedčenie. Mnohí odchádzali s usmiatou tvárou, niektorí si snáď uvedomili, že musia na sebe ešte popracovať. Teraz nás čaká dvojmesačný oddych, aby sme  načerpali nové sily do ďalšieho školského roka. Všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy prajeme príjemný oddych, veľa slnečných dní počas prázdnin a dovolenky. Uvidíme sa opäť v septembri! 

Predchadzajúci článok

Ďalší článok