logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Školský výlet žiakov 1.stupňa

Koniec školského roka je už tradične spojený nielen so záverečnou nádielkou skúšania, preverovania celoročných školských vedomostí, ale je aj obdobím spoločne strávených chvíľ s triedou na školských výletoch. Aj naši najmladší žiaci 1.stupňa si takýto spoločne strávený čas veru zaslúžili. V Bardejovských Kúpeľoch spoznávali históriu v najstaršom skanzene na Slovensku, dozvedeli sa o liečebnom pobyte cisárovnej Sissi v kúpeľoch, zažili neopakovateľné dobrodružstvá s filmovými hrdinami v kine Žriedlo a na záver si pochutnali na dobrej pizzi či iných dobrotách.
Spokojnosť, nadšenie a radosť zo spoznávania bola tou správnou bodkou za krásne prežitým dňom.
                                                                                                                                                                                            Mgr. Martina Harčarufková