logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Školský ples

Dňa 31.1.2020 sa kultúrny dom v Hertníku zaplnil nádhernými róbami, oblekmi či motýlikmi. Do krásne vyzdobenej sály s nadšením vstúpili žiaci našej základnej školy spolu s ich pedagógmi, aby tak zahájili v poradí už 7. ročník školského plesu. Úvod patril našim deviatakom, ktorí ukázali svoje tanečné zručnosti v dojímavom tanci. Po úvodnom príhovore zástupkyne RŠ Halečkovej sa rozprúdila skvelá zábava, ktorá trvala až do neskorých večerných hodín. O zábavu sa aj tohto roku postarala skupina M21 z Bardejova. Nechýbala ani chutná večera zásluhou našich pracovníčok školskej jedálne a bohatá tombola, do ktorej prispeli obecné úrady Hertníka, Bartošoviec, Fričkoviec a Osikova, taktiež rodičia ale aj pedagógovia našej školy. Večer vyvrcholil voľbou kráľovnej a kráľa plesu. Korunku so šerpou si tohto roku odniesli Dominika Putnocká a Dominik Geralský. Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a organizácii školského plesu, DJ Bobrovi a taktiež ďakujeme OÚ Hertník za poskytnutie priestorov KD.