logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Školský ples

Polročné vysvedčenia sme oslávili tancom

Dňa 31.1.2019 sa kultúrny dom v Hertníku zaplnil  nádhernými róbami, oblekmi či  motýlikmi.  Do pekne vyzdobenej sály s nadšením vstúpili žiaci ZŠ s MŠ Hertník spolu s ich pedagógmi, aby tak zahájili v poradí už 6. ročník školského plesu. Úvod patril našim deviatakom, ktorí ukázali svoje tanečné zručnosti v dojímavom tanci. Po úvodnom príhovore  zástupkyne školy sa rozprúdila úžasná zábava, ktorá trvala až do neskorých večerných hodín. O skvelú náladu sa aj tohto roku postaral DJ Bobor z Bardejova. Nechýbala ani bohatá tombola, do ktorej prispeli starostovia obecných úradov z Hertníka, Bartošoviec, Fričkovce a Osikova, taktiež rodičia, ale aj pedagógovia našej školy. O chutnú večeru sa postarali naše šikovné kuchárky spolu s vedúcou jedálne. Večer  vyvrcholil voľbou kráľovnej a kráľa plesu. Korunku so šerpou si tohto roku odniesli Ivana Štefančinová a Branislav Bank. Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a skvelej organizácii školského plesu, DJ Bobrovi a  taktiež ďakujeme OcÚ Hertník za poskytnutie priestorov v kultúrnom dome.

Predchadzajúci článok