logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

SGBOJ – matematicko-logická súťaž

V pondelok 30. januára 2023 Súkromné gymnázium DSA v Bardejove zorganizovalo už 12. ročník matematicko-logickej súťaže SGBOJ v riešení zaujímavých matematických a logických úloh pre žiakov 8. a 9. ročníkov ZŠ . Do súťaže sa v tomto školskom roku prihlásilo 16 štvorčlenných družstiev z deviatich základných škôl nášho okresu.
Našu školu reprezentovali žiaci 9.B v zložení:
– Daniel Novák, Adrián Hnát, Adrián Hudák, Jozef Lazur, ktorí obsadili krásne 3. miesto a žiaci 8.B v zložení – Klaudia Findišová, Branislav Biroš, Jakub Kazimir, Maroš Mihaľ, ktorí sa umiestnili na 11. mieste.
Žiaci počas 120-tich minút riešili sadu štyridsiatich zaujímavých matematických a logických úloh. Víťazné poradie družstiev sa určovalo podľa počtu vyriešených úloh a následne podľa získaného počtu bodov. Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.
                                                                                                                                                                        Mgr. E. Šoltysová

Predchadzajúci článok

Ďalší článok