logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Šaliansky Maťko

Jeden z výskumov, ktorý sledoval schopnosť našich mladých ľudí uplatniť sa v živote, upozornil, že pre mnohých je veľkým problémom vystúpiť pred publikom a predniesť svoje myšlienky alebo výsledky spoločnej práce. Komunikovať, rečniť, prednášať pred publikom je pre mnohých obrovskou výzvou. Tešíme sa, že na našej škole máme talentované deti, ktorým nechýba zdravé sebavedomie, výborné komunikačné schopnosti a chuť pracovať na sebe. Výsledkom toho je aj tohtoročné školské kolo súťaže v prednese slovenských povestí – Šaliansky Maťko. Porota zložená z pedagógov našej školy to mala pri rozhodovaní naozaj náročné. Všetkým oceneným blahoželáme! Víťazom držíme prsty na okresnom kole a veríme, že aj tam zaujme ich recitačný talent.

Mgr. Andrea Šoltésová

Výsledky jednotlivých kategórií:

I.kategória: 2. – 3. ročník

  1. miesto: Martin Hatala – 3. ročník
  2. miesto: Frederika Franeková – 2. ročník
  3. miesto: Karolína Kunecová – 2. ročník

 

II.kategória: 4. – 5. ročník

   1.miesto: Noemi Semaneková – 5. A

2.miesto: Karolína Franeková – 4. ročník

3.miesto: Zuzana Kravčuková – 4. ročník

 

III. kategória: 6. – 7. ročník

   1.miesto: Ella Harčarufková – 6. A

2.miesto: Klaudia Findišová – 7. B

3.miesto: Olívia Kopčáková – 7. A

Predchadzajúci článok

Ďalší článok