logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Do práce na bicykli

„Do práce na bicykli“ je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách. V rámci environmentálnej výchovy sme sa rozhodli v našej škole ZŠ s MŠ Hertník ísť našim žiakom príkladom a prispieť k ochrane životného prostredia tým, že do práce prídeme na dvoch kolesách. Okrem spotených tričiek, skorého ranného vstávania a občas aj slabej tolerancie zo strany vodičov nám táto mesačná akcia priniesla aj veľa zábavy, pocitu šťastia zo zdolaných kilometrov, podpory zo strany vedenia školy ako aj samotných žiakov školy. Dúfame, že sme touto aktivitou prispeli nielen k zlepšeniu nášho zdravotného stavu, životného prostredia, ale aj k upevneniu vzájomných vzťahov.

            A v neposlednom rade dúfame, že sme aspoň pár žiakov motivovali k zdravšiemu životnému štýlu.

Mgr. Angelika Kataniková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok