logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Olympijský odznak všestrannosti

Olympijský odznak všestrannosti

Je to športový projekt, ktorý je  realizovaný na ZŠ a zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. V tomto šk. roku súťažilo takmer 33 000 žiakov.  Podmienky odznaku plnili v 392 školách na celom Slovensku. Podmienky pre splnenie zlatého odznaku splnilo 704 chlapcov a dievčat 6. -9. ročníkov. Strieborný odznak získalo 2061 a bronzový 4163 žiakov. Žiaci sa mohli presvedčiť, ako sú na tom z fyzickej stránky a mohli sa porovnať so svojimi rovesníkmi. Najlepší žiaci školského kola sa v počas marca a apríla zúčastnia krajského kola, odkiaľ sa tí najlepší kvalifikujú na celoslovenské kolo.

Výsledky našej školy:

  • Zlatý odznak všestrannosti:

Peter Zbreha 8.A; Boris Šarišský 7.A; Adrián Hnát 9.B; Samuel Šikyňa 8.B.

  • Strieborný odznak všestrannosti:

Dominika Sabolová 7.A; Ján Kunec 7.A; Branislav Ľuník 8.B; Eliška Katriničová 8.B; Michael Krakovský 9.B; Oliver Harbaľ 8.A.

  • Bronzový odznak všestrannosti:

Patrik Jutka 8.A; Roman Šinaľ 9.A; Damián Pavličko 6.B; Zuzana Poláková 7.A; Adriána Stavárová 9.A; Branislav Biroš 8.B; Radka Šikyňová  6.A; Filip Lazúr 8.B; Patrik Koscelník 8.B; Adam Sekerčák 7.A; Samuel Mačej 9.A; Ema Pavlinská 8.A; Jakub Kazimír 8.B; Dominik Pavličko 6.B; Adela Kutná 7.A; Tomáš Stavár 6.A; Natália Maníková 6.A; Jozef Lazur 9.B; Melissa Olejárová 6.A; Vratko Katrinič 9.A.

Všetkým srdečne blahoželáme!

Mgr. Angelika Kataniková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok