logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Naše žiačky so zlatom v hrdle

11. mája 2022 sa konalo okresné kolo speváckej súťaže detí v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska 2022. Po dvojročnej pauze sa vo Veľkej koncertnej sále ZUŠ M. Vileca v Bardejove stretlo množstvo vynikajúcich talentov. Tento jubilejný, 30. ročník, však bude pre našu školu dlho pamätným. Žiačky našej školy sa umiestnili na prvých miestach vo všetkých troch kategóriách a postúpili tak na krajské kolo do Prešova. Srdečne im blahoželáme a tešíme sa z ich obrovského úspechu!
Víťazky v jednotlivých kategóriách:
I.kategória: 2. – 3. ročník:
1. miesto – Frederika Franeková – 2. ročník
II. kategória: 4. – 6. ročník:
1. miesto – Karolína Putnocká – 6. A
III. kategória: 7. – 9. ročník:
1. miesto – Sofia Paľuvová – 8. A
                                                                                                               Mgr. Andrea Šoltésová

Predchadzajúci článok

Ďalší článok