logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Medzi zvieratkami na Farme Busov v Gaboltove

Dňa 23.9.2019 zažili naši najmladší žiaci pravú vidiecku atmosféru. Spolu s predškolákmi sa vydali na exkurziu do neďalekej Farmy Busov v Gaboltove. Na gazdovskom dvore bolo ozaj veselo. Žiaci mali možnosť nazrieť do všetkých kútov, zvieratká nielen pozorovať, pohladkať, ale aj nakŕmiť. Žiaci obdivovali štíhle kone, teliatka, domáce králiky, prasiatka ale aj hydinu. Odchádzali s krásnymi zážitkami a s vďakou, ktorá patrí všetkým farmárom za ich neľahkú a obetavú prácu. Práve vďaka nim máme vždy na stole chlebík s maslom a čerstvé mlieko. Chceme sa poďakovať aj Farme Busov za peknú a prínosnú exkurziu. Mgr. Anna Poláková, ZŠ s MŠ Hertník.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok