logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Marec – mesiac knihy

Knihy sú bránou do sveta poznania. Mnohí z nás ich nepochybne majú odložené nielen v poličke, ale i v srdci. Už roky mesiac marec spájame nielen s príchodom jari, ale i s knihou. Žiaci prvého stupňa si to pripomenuli návštevou obecnej knižnice, kde sme si prezreli knihy a aj prečítali rozprávku. Celý mesiac sme sa venovali rôznym aktivitám, ktoré boli zamerané na rozvoj čítania. Aj takýmto spôsobom sme sa snažili deťom ukázať, že kniha je naozaj najlepším priateľom človeka.
                                                                                                                                Mgr. A. Liptáková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok