logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Máme zlato a striebro !!!

Dňa 11.5.2018 sa v Bardejove  konalo okresné kolo súťaže Mladých záchranárov civilnej obrany. Našu školu reprezentovali dve štvorčlenné družstvá žiakov 8. a 9. ročníkov v zložení: V. Majirská, M.Šviržovská, M.Semanek, M. Šinaľ, I.Geralská, Z.Štefančinová, N.Haluška a T.Putnocký. Súťažili v streľbe zo vzduchovky, hasení požiaru, poskytovaní prvej pomoci, orientácii v prírode a vedomostného testu. To, že ich príprava bola svedomitá a zodpovedná, svedčí aj skvelé umiestnenie obidvoch tímov pod vedením p. uč. Polákovej. Družstvo deviatakov si obhájilo prvenstvo z minulého roka a Ôsmaci si odniesli striebro. Navyše získali ďalšie dva poháre pre najrýchlejší tím a najúspešnejšiu pani učiteľku. Srdečne všetkým blahoželáme a držíme prsty na krajskom kole.