logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Majstrovstvá Slovenska v Mas- Wrestlingu družstiev ZŠ

12.5.2023 sa v Prešove uskutočnili MS v MAS-WRESTLINGU družstiev žiakov a žiačok ZŠ. Po veľmi kvalitných vzájomných súbojoch si družstvo našich dievčat v zložení: Soňa Onofrejová 8.A, Vanessa Mária Forišová 9.A, Katarína Šľachtičová 9.A, Adriána Stavárová 9.A vybojovali perfektné 2.miesto.
Družstvo chlapcov v zložení: Samuel Mačej 9.A, Alex Dolhý 9.A, Filip Lazúr 8.B, Dávid Putnocký 9.B si vybojovali krásne 3.miesto.Okrem športových zážitkov a skúseností sa naši žiaci mali možnosť osobne stretnúť s najsilnejšou ženou na svete Jankou Vaškovou, ktorá bola zároveň hlavnou rozhodkyňou na súťaži a inšpiráciou pre všetkých zúčastnených mladých športovcov.
Ešte raz srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.
                                                                                                                                         Mgr. A. Kataniková