logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Krajské kolo Olympijského odznaku všestrannosti

Dňa 6.4.2022 sa naši žiaci zúčastnili krajského kola Olympijského odznaku všestrannosti v Prešove.
Našu školu reprezentovali šiestaci v zložení: Petronela Hudáková, Ján Kunec, Zuzana Poláková a Boris Šarišský. Títo žiaci si zmerali svoju športovú všestrannosť so svojimi rovesníkmi z celého kraja na náročnej prekážkovej dráhe. V celkovom hodnotení družstiev obsadili krásne 4. miesto. V kategórii jednotlivcov sme mali zastúpenie len v kategórii chlapcov. Adam Sekerčák obsadil 14. miesto. Bola to pre nás cenná skúsenosť a motivácia k ďalšiemu športovému rastu. Celou súťažou nás sprevádzali aj naše bývalé olympioničky Janka a Danka Velďákové, ktoré reprezentovali Slovensko na troch OH v atletike. Ďakujeme našim žiakom za vzornú reprezentáciu školy.
                                                                                                                                                                   Mgr. Angelika Kataniková

Predchadzajúci článok