logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Informatická súťaž iBobor

Opäť po roku sa našich 65 žiakov 2. – 9. ročníka zapojili do online informatickej súťaže iBobor. Tohtoročnou novinkou bola kategória Drobci (2. a 3. ročník). V tejto kategórii úspešnými riešiteľmi sú Branislav Ľuník, Peter Zbreha, Adam Sekerčak, Ella Harčarufková, v kategórii Bobríci (4. a 5. ročník) Daniel Novák, Marko Kukľa, Timotej Puškaš,  Tímea Horváthová, Karin Iľková, Mária Šinaľová, Vanesa Bortníková, Ľubomír Horváth, Adriana Stavárová, Stanislav Franek, Júlia Fertaľová, Katarína Kunecová, Tímea Mikulová. Úspešní riešitelia v kategórii Benjamín (6. a 7. ročník) sú Ľuboš Hudák, Adrián Kukľa, Terézia Kapcová, Terézia Pösová. Úspešní riešitelia v kategórii Kadet (8. a 9. ročník) sú Matúš Kunec, Klaudia Franeková, Tobiáš Jutka, Júlia Iľková, Zuzana Jutková, Matúš Semanek, Mojmír Šinaľ a Patrik Kunec. Všetkým súťažiacim blahoželáme.    Mgr. Eva Mlynárová