logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Informatická súťaž iBobor

V dňoch 7. – 11. novembra 2022 sa naši žiaci 2. – 9. ročníka opäť zapojili do online informatickej súťaže iBobor. Žiaci súťažili v štyroch kategóriách a v každej sme mali úspešných riešiteľov. V kategórii Drobci (2. a 3. ročník) to sú Silvia Čechová, Karolína Kunecová, Laura Kapcová, Jakub Kundrát. V kategórii Bobríci (4. a 5. ročník) sú Miroslava Ciglariková, Viktória Kurucová, Martin Hatala, Martin Kapec, Tomáš Lazur, Karolína Franeková, v kategórii Benjamín (6. a 7. ročník) Adam Sekerčak a nakoniec v kategórii Kadet (8. a 9. ročník) sú úspešnými riešiteľmi Daniel Novák, Dávid Putnocký, Adriana Stavárová. Všetkým súťažiacim blahoželáme.
                                                                                                                                                                                             Mgr. Eva Šoltysová