logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

iBobor – celoslovenská informatická súťaž

V dňoch 11. – 15. novembra 2019 sa naši žiaci (69 žiakov 2. – 9. ročníka) opäť zapojili do online informatickej súťaže iBobor. Žiaci súťažili v štyroch kategóriách a v každej sme mali úspešných riešiteľov. V kategórii Drobci (2. a 3. ročník) to sú Samuel Sekerčak, Klára Kunecová, Zuzana Kravčuková, Karolína Franeková, Tobiáš Tilický (všetci títo žiaci získali plný počet bodov a umiestnili sa tak na 1. mieste v rámci SR), Kristián Bortník, Sarah Kučíková, Patrik Marinčin, Slávka Sekerčaková, Noemi Semaneková. V kategórii Bobríci (4. a 5. ročník) sú Jakub Kazimir, Branislav Ľuník, Lara Brunetta, Peter Zbreha, Ella Harčarufková, Klaudia Findišová, Boris Šarišský, Soňa Onofrejová, Adam Sekerčak, Dominika Sabolová, Olívia Kopčáková, Petronela Putnocká, v kategórii Benjamín (6. a 7. ročník) sú Daniel Novák, Adrián Hudák, Dávid Putnocký, Adam Katrinič a nakoniec v kategórii Kadet (8. a 9. ročník) sú úspešnými riešiteľmi Lukáš Paľuv, Viliam Kuchta, Radka Katreničová. Všetkým súťažiacim blahoželáme. Mgr. Eva Mlynárová.

Predchadzajúci článok