logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Finančná gramotnosť

Dňa 17. 3. 2022 si trojčlenné družstvá ôsmakov a deviatakov overili svoje vedomosti v teste finančnej gramotnosti. Úlohy boli zamerané na hospodárenie s peniazmi, poistenie, investovanie, ale aj na pojmy zo sveta finančníctva. Na 1. mieste sa umiestnila trojica žiakov 8.B – Dávid Putnocký, Adrián Hudák, Michael Krakovský, na 2. mieste žiaci 9.A – Viliam Straka, Tomáš Plachtička, Martin Herstek a na 3. mieste žiaci 8.A – Vanessa Kubinová, Rebeka Kutná, Jakub Reviľak. Všetkým súťažiacim blahoželáme.
                                                                                                                                                                                                         Mgr. E. Šoltysová

Predchadzajúci článok

Ďalší článok