logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Exkurzia do ZOO a Dinoparku Košice

V jedno chladné ráno, konkrétne 20. októbra 2017 sme sa vybrali do Dinoparku v Košiciach. Cesta do Košíc ubehla rýchlo. V dobrej nálade sme ani nezbadali, že sme dorazili do cieľa. V Košiciach nás už čakalo krásne slnečné počasie a pri vchode do ZOO nás vítali najväčší krásavci ZOO, nádherné pávy. Prehliadku sme začali teráriom s plazmi, obdivovali sme pestrofarebné  vtáky, roztopašné opice, ktoré nám predviedli skvelé divadlo a neobišli sme ani spokojnú levicu Lauru a surikaty. Tie  neboli z našej návštevy veľmi nadšené a vystrašene pobehovali vo výbehu. Zrazu sme sa ocitli v spoločnosti dinosaurov a iných predhistorických tvorov. V 3D kine nás preniesli do sveta druhohôr.Vidieť, počuť a zažiť tieto gigantické zvieratá bol pre nás veľký zážitok. Na záver sme stihli ešte aj komentované kŕmenie tuleňov. Plní zážitkov a nových vedomostí sme sa vrátili naspäť. Ďakujeme p. učiteľkám Polákovej a Mlynárovej. Viktória Majirská, 8.B.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok