logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Európsky týždeň boja proti drogám

19. – 23.11.2018

Týždeň boja proti drogám sme začali rozhlasovou reláciou a rozdaním modrých stužiek, ako symbol toho, že droga v našom živote nemá miesto. Na hodinách výtvarnej výchovy žiaci pracovali na projektoch, ktorými prezentovali zmysel svojho života, čo ich najviac baví, ako trávia svoj voľný čas. Desať najzaujímavejších projektov sme vystavili vo vestibule hlavnej chodby. Žiaci mali možnosť hlasovať za ten najlepší. Najviac žiakov zaujal projekt, ktorý vypracoval Lukáš Paľuv z 8.A. Počas tohto týždňa si žiaci mali možnosť zmerať svoje sily aj v športových aktivitách. Spolu s pani uč. Katanikovou sme zorganizovali turnaje vo futbale a stolnom tenise. Víťazmi vo futbale sa stali žiaci 8.A, v stolnom tenise vyhrala Júlia Iľková z 9.A, na druhom mieste skončil Martin Herstek zo 6.A, tretí skončil Dominik Geralský z 8.A. Víťazom srdečne blahoželáme a ostatným ďakujeme za účasť.  Mgr. Anna Poláková, koordinátor drogovej prevencie.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok