logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Environmentálne aktivity v našej škole

Každoročne si 22.apríla pripomíname významný sviatok – Deň Zeme.
Deň Zeme oslavujú milióny ľudí na celom svete, ktorým záleží na našej planéte a ktorí chcú svojim konaním a správaním prispieť k jej zachovaniu pre ďalšie generácie. Aj malý krôčik každého z nás zmôže veľkú vec.
Preto sa naši žiaci pod vedením svojich vyučujúcich po celý týždeň venovali skrášľovaniu okolia našej školy, environmentálnym vzdelávacím, praktickým aj tvorivým aktivitám. Týždeň vyvrcholil spoločnou akciou zameranou na čistenie našej obce. Malí i veľkí školáci sa rozišli do rôznych častí obce a svedomito zbierali voľne pohodený odpad v uliciach a voľnej prírode.
Ochrana životného prostredia a nepriaznivé zmeny klímy sa týkajú každého z nás. Zapoj sa aj ty a urob niečo v prospech našej planéty hoci aj každý deň.
                                                                                                                                      Mgr. Martina Harčarufková

Predchadzajúci článok

Ďalší článok