logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Divadelné predstavenie Stroj času

Dňa 26.10.2022 sa naši žiaci ponorili do vedecko-fantastického sveta počas predstavenia Stroj času. Steampunkový príbeh o dobrodruhovi Leonardovi, ktorý zostrojuje stroj času a stretáva bytosti zo sveta fantázie: Baróna Prášila, Princeznú Bianku, Jacka Sparrowa, Klobučníka z krajiny OZ ba i čarodeja Kardaua zaujal všetkých divákov. Dej bol popretkávaný nečakávanými zápletkami, komickými situáciami, zrozumiteľnými fyzikálnymi veličinami a pesničkami. Žiaci ocenili nielen kulisy, rozprávkový dej, ale predovšetkým skvelý herecký výkon účinkujúcich z mestského divadla Actores v Rožňave. Ďakujeme za krásny umelecký zážitok.

Predchadzajúci článok

Ďalší článok