logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Deň rozprávok

Rozprávky má každý rád. Či si veľký a či malý, chceš byť s nimi kamarát. Chceš byť kráľom, vílou, obrom, zápasiť vždy so zlom, s dobrom.
Zasnívať sa, letieť svetom, do krajiny, kde nám – deťom – dovolené je všetko.
Do krajiny rozprávok sa v jeden slnečný jarný deň opäť vybrali naši najmladší žiaci 1.stupňa. Premenení na rozprávkové bytosti od výmyslu sveta celé dopoludnie súťažili, riešili hádanky, hlavolamy, spoznávali rozprávkové bytosti a zvučky, aby na záver odhalili tajomstvo troch kráľovien zo známych rozprávok a získali tak vytúžený poklad. Za svoju šikovnosť a aktivitu boli kráľovsky odmenení.
                                                                                                       Mgr. Martina Harčarufková