logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

28.4.2022 – Deň narcisov

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine. Tento rok sa koná už 26. krát.
Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok. Pre ľudí s rakovinou je však zbierka narcisov tá najvzácnejšia. Aj naša škola sa zapojila do tejto výnimočnej zbierky, aby sme aspoň finančne pomohli ľuďom, ktorí bojujú s týmto zákerným ochorením.

Ďakujeme našim žiačkam Kataríne Kunecovej, Vanese Bortníkovej, Tímei Tilickej a Viktórii Semanekovej z 8. ročníkov,  ktoré boli ochotné pomôcť zrealizovať zbierku aj v obci Hertník. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí finančne prispeli, a prejavili tak solidaritu s tými, ktorí sa ocitli v náročnej životnej situácii spôsobenej onkologickou diagnózou.

Predchadzajúci článok