logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Deň matiek, kultúrny program

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. V tento deň je špeciálny čas, kedy by sme mali vyjadriť mamám našu  lásku, ale aj vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili. Túto vďaku naši žiaci vyjadrili  aj vystúpením v kultúrnom dome. Predstavili sa zaujímavým rozhlasovým vysielaním venovanom všetkým mamám.  Nechýbalo krásne slovo, spomienky úspešných hostí na ich mamy, veselé príbehy Rómky Arane, skvelé herecké výkony v dramatizácii rozprávky Snehulienka ale aj spevácke či tanečné výkony. V záverečnej dokrútke naši najmladší žiaci prezradili čo to o svojich mamkách a vyznali  im  svoju vďaku a lásku.  Skvelé herecké výkony boli ocenené búrlivým potleskom divákov. Ďakujeme žiakom a   rovnako pani učiteľkám za krásny umelecký zážitok. Všetkým mamám prajeme, aby dostávali toľko lásky, koľko rozdávajú.

Ďalší článok