logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Deň matiek

Deň matiek patrí medzi výnimočné sviatky. Pre každého človeka je jeho matka najdôležitejším človekom na svete. Od detstva až po posledné chvíle na tomto svete si človek nesie v sebe jedinečný a neopakovateľný obraz svojej matky. Matky, ktorá nadovšetko miluje svoje deti, všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje, poláska, pomôže. Aj preto si matky zaslúžia osobitnú pozornosť a vďaku.

Ani my sme na naše mamy nezabudli a vďaku sme im prejavili  vystúpením detí MŠ a žiakov ZŠ  v kultúrnom dome.

Vystúpenie sa nieslo v ľudovom duchu. Pestrosť našich slovenských krojov umocnil zážitok z nádherného spevu, tancov a hier malých umelcov.

Veríme, že naše mamky prežili príjemné nedeľné popoludnie, ďakujeme účinkujúcim a všetkým, ktorí sa podieľali na príprave programu.