Dnes je: ,   , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

logo

+421 (0) 54 479 1134

zshertnik@zshertnik.sk

ZŠ s MŠ Hertník

Hertník 261, 086 42

07:00 - 15:30

Pondelok - Piatok

Naše úspechy

Úspechy žiakov v školskom roku 2016/17

 

Výtvarné súťaže

Viktória Silvašiová, 4.roč. – 2. miesto OK – Civilná obrana

Alžbeta Sekerčáková, 3. roč. – 3. miesto OK – Poľovníci očami detí

Žiaci 3. roč. – cena poroty OK-  Poľovníci očami detí

Matúš Semanek, Mário Semanek, Mojmír Šinaľ , 7.B – 3. miesto  OK – Poľovníci očami detí

Matematické súťaže

Daniel Novák, 3. roč. – 2. miesto OK Pytagoriáda

Zuzana Jutková, 8.A – Matematická olympiáda OK – 3. miesto

Lukáš Paľuv, 6.A – Matematická olympiáda OK – 4. miesto

Ján Šinaľ, 8.A – Matematická olympiáda OK – ÚR, Matematický klokan – ÚR

Slávka Kurtyová , 4. roč. – ÚR – Matematický klokan

Ella Harčarufková, 1. roč. – ÚR – Matematický klokan

Ján Kunec, 1. roč. – ÚR – Matematický klokan

Adam Sekerčák, 1. roč. – ÚR – Matematický klokan

Karin Semaneková, 2. roč. – ÚR – Matematický klokan

Adriana Stavarová, 3. roč. – ÚR – Matematický klokan

Vanesa Bortníková, 3. roč. – ÚR – Matematický klokan

ARS poetica

Lucia Kvočáková, 8.A – 3. miesto OK

Viktória Majirská, 7.B – cena poroty OK

Biologická olympiáda

Mojmír Šinaľ, 7.B – 6. miesto OK

Chemická olympiáda

Anna Šinaľová, 8.A – ÚR OK

Botanikiáda KK

Simona Šľachtičová, 5.A – ÚR

Matej Kuchta, 5.A – ÚR

Biblická olympiáda

Zuzana Jutková, 8.A – 1. miesto OK

Anna Šinaľová, 9.A – 1. miesto OK

Tadeáš Manik, 9.A – 1. miesto OK

Medzníky II. svetovej vojny

Tadeáš Manik, 9.A – 2. miesto OK

Richard Šviržovský, 9.A – 2. miesto OK

Michal Kačmár, 9.A – 2. miesto OK

Finančná gramotnosť 

Vladimír Hudák, 9.A – 2. miesto OK

Viktória Vavreková, 9.A – 2. miesto OK

Richard Šviržovský, 9.A – 2. miesto OK

Mladý zdravotník OK

družstvo starších žiačok: 

Denisa Petrová, 7.A; Júlia Iľková, 7.A; Ivana Štefančinová, 7.B; Viktória Majirská, 7.B; Natália Štefančinová, 7.A – 3. miesto

družstvo mladších žiačok:

Sofia Nováková, Terézia Kapcová, Terézia Posová, Lucia Šuťáková, Veronika Šinaľová – 5.A  – 5. miesto

Majstrovstvá SR Súťaž mladých záchranárov CO

OK – 1. miesto

MSR – 33. miesto

Júlia Iľková, 7.A

Viktória Majirská, 7.B

Matúš Semanek, 7.B

Mojmír Šinaľ, 7.B

 

Športové súťaže

 

“Hľadáme nových olympionikov”- Beh

Katarína Kutná, 6.B – 1. miesto OK, 4. miesto KK

Júlia Iľková, 7.A – 2. miesto OK

Basketbal žiakov OK – 2. miesto

Futbal mladších žiačok OK – 2. miesto

Vybíjaná žiačok OK  – 2. miesto

Futbal starších žiačok OK – 2. miesto

Futbal starších žiakov OK – 3. miesto

Futbal najmladších žiakov ( 1. – 4. roč. ) OK – 3. miesto

Volejbal žiakov OK – 4. miesto